Dekoratif Camlar

Dekoratif Camlar

Ofis tasarımlarında, kullanım sürecindeki gereksinimler ve olası değişiklikler göz önüne alınarak, klasik anlamda duvar yerine, Cam Bölme Sistemleri kullanmak artık lüks olmaktan çok ihtiyaç haline gelmiştir.
     Demonte olma özelliğiyle değişik hacimlerin elde edilmesinde kolaylık sağlayan cam bölme sistemleri, ofis ortamlarındaki işlev değişikliklerine, olabilecek en hızlı biçimde yanıt verirken, estetik üstünlükleriyle de, mimari projeye katkıda bulunabilmektedirler. Cam bölme sistemleri, ofis ortamının gereksinim duyduğu ses ve yangın kontrolü, tesisatlara geçiş ve erişim olanağı, hızlı montaj ve demontaj, düzenli ve temiz çalışma alanı yaratma özellikleriyle öne çıkmaktadır.
     Paslanmaz metallerden oluşan konstrüksiyon yapısı, temperli cam kullanılarak yapılan cam bölme seçenekleri ile geleneksel bölme sistemlerine göre çok daha hafif bir çözüm sunarak bina yükünü azaltmakta ve bu özellikleriyle de yapı maliyetine ekonomik katkı sağlamaktadır. Cam bölmeler, özellikle ofislerde inanılmaz kullanım kolaylığı sağlamaktadır. 

Bol ışık girmeyen mekânlarda gülümseyen yüzlere fazla rastlanmaz. Eski zamanların karanlık ve basık ofis ortamı, asık suratlı ve işinden haz almayan çalışanlar ve düşük verimliliği beraberinde getirirdi. Şimdi ise akustik lamine veya temperli lamine cam bölmeler ve şık paslanmaz doğramalar sayesinde modern ofislerimiz ışığın ve güneşin bol, gürültü düzeyinin az olduğu, çalışanların mutlu bir şekilde işlerini yaptığı ortamlara dönüştü.

Ofisiniz ne kadar  sessiz ve aydınlıksa, o kadar fazla verimli çalışırsınız ve kazancınız da verimliliğiniz oranında artar. 

Kazanmak istiyorsanız sizi bekliyoruz.